Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

EUCALYPTUS SPRINGS Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Nuty zapachowe: świeże listki eukaliptusa, gazowana woda źródlana oraz słodka lawenda. Zapal tę 3-knotową świecę i pozwól, by Twój dom wypełnił się przyjemnym, ziołowym aromatem jak w luksusowym SPA!

FRESH LEMON WAVES Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works (Kopia)

109,00 
Zapach leniwego wypoczynku w jasny, wietrzny dzień na plaży w wypełniającym pomieszczenie aromacie naszej świecy 3-knotowej z naturalnymi olejkami eterycznymi.

HARVEST POMEGRANATE Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Zapach bogatego granatu, świeżo zerwanych jabłek i słodkich czarnych śliwek w wypełniającym pokój zapachu naszej zapachowej świecy 3-knotowej z naturalnymi

HIBISCUS WATERFALLS Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Zapach tropikalnego hibiskusa, słodkiego nektaru brzoskwiniowego oraz świeżej bryzy z wodospadu w wypełniającym pomieszczenie aromacie 3-knotowej świecy zapachowej

ICED LEMON POUND CAKE Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Zapach wybornego, świeżego deseru cytrynowego przy filiżance herbaty w wypełniającym pomieszczenie aromacie naszej świecy 3-knotowej z naturalnymi olejkami eterycznymi.

ISLAND MARGARITA Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Zapach słodkiej mandarynki, tropikalnego mango oraz soli morskiej w wypełniającym pomieszczenie aromacie 3-knotowej świecy zapachowej

ISLAND PAPAYA Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Zapach owocowego koktajlu z tiki baru w wypełniającym pomieszczenie aromacie naszej świecy 3-knotowej z naturalnymi olejkami eterycznymi.

KIWI PASSIONFRUIT Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Jak to pachnie? Jak owocowa przygoda na egzotycznej wyspie. Nuty zapachowe: tropikalna marakuja, dojrzałe w słońcu kiwi i soczysty ananas

MAHOGANY COCONUT Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Zapach kremowego kokosa, drewna mahoniowego i angielskiej lawendy w wypełniającym pomieszczenie aromacie naszej 3-knotowej świecy z olejkami eterycznymi.

OCEAN DRIFTWOOD Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Rewitalizujący zapach wypoczynku w nadmorskim lesie, który wypełnia pomieszczenie i zapewnia niezwykłe doznania zapachowe. Nuty zapachowe: nadmorski dąb, zamoczone w morzu drewno mahoniowe i lawenda oceaniczna.

ORANGE PINEAPPLE PUNCH Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Poczuj w powietrzu zapach cierpkiego soku z pomarańczy, słodkiego ananasa i waniliowej trzciny cukrowej dzięki naszej 3-knotowej świecy zapachowej z naturalnymi olejkami eterycznymi.

SUN-WASHED CITRUS Świeca zapachowa 3-knotowa Bath&Body Works

109,00 
Zapach limonek z Sorrento, cytronu i syropu z agawy w wypełniającym pomieszczenie aromacie naszej świecy 3-knotowej z naturalnymi olejkami eterycznymi.